Форма входу

Головна » 2018 » Листопад » 9 » Голи забивають сильніші!
10:35
Голи забивають сильніші!

Такого дитячого різноголосся вже давно не чув спортивний зал Новопокровської СЗШ. Всі сидіння в залі вщент зайняті  юними уболівальниками захоплюючих футбольних поєдинків. Проходить фінальна частина Чемпіонату району з футзалу серед школярів.

На змагання діти вже давно очікували, ретельно готувалися. Фінальні матчі є прекрасною можливістю для юних футболістів показати свою майстерність в яких прийняли участь 10 команд і були задіяні 120 юних футболістів.

Фінальні ігри, які завершились між командами з футзалу, Башмачанської СЗШ,   Новопокровської СЗШ,  Олександропільського НВК,  Солонянських №1 та № 2,  Петриківської НСШ, Іверського ЗЗСО, Привільнянської СЗШ, Криничанського ЗЗСО, Березнуватівської СЗШ, показали високу ступінь фізичної, технічної та тактичної підготовки, а команда-переможець Башмачанської СЗШ уже розпочала ретельну підготовку до обласних змагань, які відбудуться 29 листопада в м. Дніпро. ( тренер Гнатюк В.В.)

Директор ДЮСШ Солонянського району привітав переможців, побажав юним футболістам успіхів у навчанні. А ще наполегливих тренувань, які допоможуть підвищити майстерність. Вона неабияк знадобиться під час наступних стартів.

Представники команд дуже вдячні керівнику відділу освіти Новопокровської ОТГ Хаджиєвій М.М. та директору Новопокровської СЗШ Козакову В.О. за надану можливість проводити змагання в хороших умовах.

Переглядів: 290 | Додав: nikolay | Рейтинг: 0.0/0