Форма входу

Головна » 2013 » Листопад » 15 » Кращі футзалісти - юнаки Солонянської СЗШ №1
16:56
Кращі футзалісти - юнаки Солонянської СЗШ №1
Цьогорічні змагання школярів району з футзалу серед юнаків ЗНЗ, приурочені 70-річчю визволення Дніпропетровщини від німкцько-фашиських загарбників, проводились в два етапи:
19 жовтня в спортивних залах Новопокровської СЗШ  та Солонянської СЗШ №2 проведено зональні тури, на яких розіграли шість путівок до фіналу.
В Новопокровці силами мірялись збірні Березнуватівської, Єлізарівської, Криничанської, Мопрівської,Новопокровської СЗШ, Петриківської НСЗШ, Олександропільського НВК. В рівній напруженій боротьбі кращими виявились команди Новопокровської, Мопрівської СЗШ та Олександропільського НВК. Саме вони і вибороли путівки до фінальних змагань. Слід відзначити юнаків з Петриківської НСЗШ, які були близькими до потрапляння в трйку кращих, але в очній дуелі з командою сусідів з Олександропільського НВК програли гру за 3 місце.
В спортивній залі Солонянської СЗШ №2 за перепустки до фіналу боролись команди Василівської, Військової, Жданівської, Сурсько-Михайлівської, Солонянських СЗШ №1 та СЗШ №2.Тут зачно сильнішими за суперників виявились юнаки з Солонянської СЗШ №1, Жданівської та Військової СЗШ.Більшість ігор цієї групи були дуже результативними: в 9 поєдинках суперники вражали ворота 106 разів.Кращим бомбардиром зональних змагань став учень Військової СЗШ Куценко Коля, який в ході турніру відзначився 18 разів.
26 жовтня в сортивній залі Жданівської СЗШ проведено фінал футзальних змагань. Шість кращих команд району за круговою системою визначили призерів та переможця чемпіонату. Про напруженість боротьби і непоступливість суперників свідчить татлиця змагань:

1

Таким чином, переможцям змагань  стала команда Солонянської СЗШ №1 (вчитель фізкультури Дмітрієв П.М.), друге місце виборола збірна Жданівської СЗШ (тренер Денисенко І.М.), на третьому місці юнаки Новопокровської СЗШ (вчитель Сєргеєв В.І.).
 Призери змагань відзначені почесними грамотами і медалями, переможці - почесною грамотою, медалями та Кубком переможців, який, до речі, залишається навічно в школі, бо за регламентом змагань юні футзалісти Солонянської СЗШ завоювали його третій рік підряд.
Чемпіонами району стали:Межевський Іван, Заярний Юрій, Гулівець Павло, Ковалевський Ігор, Сирош Богдан.
Щиро вітаємо переможців, призерів змагань та їх наставників.
Виражаємо вдячність директору ТОВ "Завод Полімердеталь" Кравченку В.Я. за надану спонсорську допомогу в придбанні нагород для призерів змагань.
Переглядів: 500 | Додав: nikolay | Рейтинг: 5.0/1