Форма входу

Головна » 2016 » Лютий » 22 » Легкоатлетичний крос: програвати потрібно гідно
13:04
Легкоатлетичний крос: програвати потрібно гідно

30 вересня на кросових доріжках Письмечівського лісу проведено традиційний легкоатлетичний крос серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Юнаки змагалися на дистанції 1000 м, а дівчата - 800 м. за медалі в особистому заліку та головний приз командних змагань - Кубок кросовиків сперечалися 12 ткоманд: Єлізарівської СЗШ, Солонянської ДЮСШ, Петриківської НСЗШ, Олександропільського НВК, Мопрівської СЗШ, Письмечівської СЗШ, Калинівської НСЗШ, Військової СЗШ, Березнуватівської СЗШ, Привільнянської СЗШ, Сурсько-Михайлівської СЗШ, Василівської СЗШ-інтернат. Всього - 23 юнаки та 19 дівчат. Сонячна тепла осіння погода сприяла проведенню змагань, команда Єлізарівської СЗШ на чолі з вчителем фізкультури Мануйленком В.С. напередодні підготувала чудові кросові траси. Одним словом: змагатися в таких умовах на свіжому повітрі - одне задоволення! І цим сповна скористалися переможці серед юнаків: Кулак Анатолій (Петриківська НСЗШ) - І місце, Собильський Віталій (ДЮСШ) - ІІ місце, Денисенко Едуард (Сурсько-Михайлівська СЗШ) - ІІІ місце. Серед дівчат: Ящук Валерія (ДЮСШ) - І місце, Попенко Алла (Єлізарівська СЗШ) - ІІ місце, Сміюха Ірина (Калинівська НСЗШ) - ІІІ місце . В командному заліку найбільш стабільні результати показали команди Петриківської НСЗШ (вчитель фізкультури Радченко Ю.О.), яка зайняла третє місце, на другому місці - команда Письмечівської СЗШ (вчитель Шмигельська Ф.С.), а перемогу в змаганнях і перехідний Кубок кросовиків виборола команда Василівської СЗШ - інтернат (вчитель Сергієнко В.Г). На жаль, під час змагань стався неприємний випадок неспортивної поведінки:  під час забігу найсильнішої групи юнаків: на середині дистанції учень Військової СЗШ Чушев Юрій почав виходити на лідируючу позицію, а суперники з Єлізарівської СЗШ ПчелєнковЄвген та Сало Назар спровокували зіткненя на трасі, що привело до травми Чушева Ю. В результаті суддівською колегією за неспортивну поведінку обох юнаків з Єлізарово було дискваліфіковано, а: команда Єлізарівської СЗШ, яка реально претендувала на перше командне місце, зайняла лише одинадцяте. Тож вчителям потрібно вчити дітей не тіільки спритно бігати, стрибати, грати, а й вести чесну гру, а в разі потреби вмти гідно програвати. Це теж мистецтво!.Думаю, що цей прикрий урок піде на користь всім юним спортсменам району.

Переглядів: 405 | Додав: nikolay | Рейтинг: 0.0/0